52. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Uzsonna, 1905
93

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Uzsonna, 1905

Olaj, vászon, 70x96 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter 1905
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 12 000 000 Ft

Proveniencia:‣ Zimmermann Gábor (Budapest) gyűjteményéből Kiállítva: – Perlmutter Izsák kiállítás. Ernst Múzeum, Budapest, 1921. október, kat.: 19 vagy 73 ‣Az Alföld a festészetben.Műcsarnok, Budapest, 1959. katalógus: szám nél

79

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Reggelizők

Kikiáltási ár: 650 000 Ft