57. aukció
Kádár Béla (1877-1956) Uzsonna, 1909 körül
17

Kádár Béla (1877-1956)

Uzsonna, 1909 körül

Olaj, vászon, 106,5x91,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár B.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 24 000 000 Ft

9

Kádár Béla (1877-1956)

Téli utca

Kikiáltási ár: 750 000 Ft
10

Kádár Béla (1877-1956)

Tavaszi utca

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
32

Kádár Béla (1877-1956)

Jelenet akttal

Kikiáltási ár: 450 000 Ft
61

Kádár Béla (1877-1956)

Anya gyermekkel

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
76

Kádár Béla (1877-1956)

Virág és gyümölcs

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
106

Kádár Béla (1877-1956)

Fürdőzők

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
142

Kádár Béla (1877-1956)

Zenélők

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
196

Kádár Béla (1877-1956)

Szerelmesek, 1905 körül

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
201

Kádár Béla (1877-1956)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft