4. aukció
Aba-Novák Vilmos életkép
120

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Uzsonna a nyári kertben, 1926

Olaj, vászon, 110,5x120 cm
Jelezve jobbra fent: Aba Novák 26
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

154

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Subiaco, 1930

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft