55. aukció
Székely Bertalan (1835-1910) V. László udvara (V. László neveltetése)
207

Székely Bertalan (1835-1910)

V. László udvara (V. László neveltetése)

Olaj, vászon, 126x226 cm
Kikiáltási ár: 8 500 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

Proveniencia: ‣ egykor Ernst Lajos gyűjteményében Reprodukálva: ‣ Vasárnapi Újság, 1898. október 16. 734. oldal ( V. László neveltetése címmel) ‣ Ernst Lajos: A magyar történeti festészet. Budapest, 1910. 50. oldal, (V. László u