Demény Miklós kiállítása
Demény Miklós 1939-2010 Vadászkutya, 1968
46

Demény Miklós (1939-2010)

Vadászkutya, 1968

Olaj, vászon, 90x69 cm
Jelezve balra fent: Demény M 968

A tétel megvásárolható.