65. aukció (2020. december)
Méhes László (1944-) Vadászlak
38

Méhes László (1944-2022)

Vadászlak

Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

17

Méhes László (1944-2022)

Rózsa, 1979

Kikiáltási ár: 450 000 Ft