5. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Vágyódás, 1949
8

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Vágyódás, 1949

Olaj, vászon, 40x30 cm
Jelezve balra fent: Gy 949. Hátoldalán: Vágyódás/49 Gyarmathy
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

147

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Labdázók, 1950

Kikiáltási ár: 650 000 Ft