40. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Változat a Madárdalhoz, 1893
82

Ferenczy Károly (1862-1917)

Változat a Madárdalhoz, 1893

Olaj, vászon papírlemezen, 48,5x61 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy K. 1893
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 16 000 000 - 22 000 000 Ft