10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Bálint Endre (1914-1986) Van Gogh éjszakája, 1962
50

Bálint Endre (1914-1986)

Van Gogh éjszakája, 1962

Olaj, fa, 21,5 x 74 cm
Jelezve hátoldalon: Bálint Paris. '962
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 25 000 000 Ft