67. Aukció
Anna Margit (1913-1991) Varázsló, 1965
93

Anna Margit (1913-1991)

Varázsló, 1965

Olaj, vászon, 20,5 x 35,5 cm
Jelezve balra lent: Anna M., Hátoldalon felirat: 1965/11 36x21 Varázsló
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft