6. aukció
Bálint Endre (1914-1986) Variációk a groteszk temetésre, 1975
69

Bálint Endre (1914-1986)

Variációk a groteszk temetésre, 1975

Olaj, farost, 105x83 cm
Jelezve jobbra lent: Bálint 75, és hátoldalon minden táblán: Bálint 75
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

60

Bálint Endre (1914-1986)

Rácsmotívum

Kikiáltási ár: 120 000 Ft