71. Aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Város a domboldalon, 1928
50

Schönberger Armand (1885-1974)

Város a domboldalon, 1928

Olaj, vászon, 89,5 x 68,5 cm
Jelezve balra lent: Schönberger A. 1928
Kikiáltási ár: 30 000 000 Ft
Becsérték: 50 000 000 - 70 000 000 Ft

33

Városkép, 1924

Kikiáltási ár: 1 100 000 Ft
108

Város

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
179

Olvasó nő

Kikiáltási ár: 480 000 Ft