69. Tavaszi Aukció
Mikola András (1884-1970) Városkép kandeláberrel
26

Mikola András (1884-1970)

Városkép kandeláberrel

Olaj, vászon, 35.5 x 40.5 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola András
Jelezve vakrámán: Mikola András
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

114

Mikola András (1884-1970)

Télutó Nagybányán

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft