55. aukció
Kmetty János (1889-1975) Városliget, 1911-1912 körül
97

Kmetty János (1889-1975)

Városliget, 1911-1912 körül

Olaj, vászon, papírlemezen, 67x54 cm
Jelezve balra lent: Kmetty
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

Reprodukálva:‣ Modern magyar festészet 1919-1964.Szerk: Kieselbach Tamás. Kieselbach Galéria, Budapest, 2004. katalógus: 250.

155

Kmetty János (1889-1975)

Olvasó nő, 1910-1912

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
194

Kmetty János (1889-1975)

Csendélet

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft