71. Aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Városmajor, 1947
29

Frank Frigyes (1890-1976)

Városmajor, 1947

Olaj, vászon, 66 x 80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Frank Frigyes 947
Jelezve hátoldalon: Városmajor Frank Frigyes 1947
Jelezve vakrámán: Frank Frigyes "Városmajor"
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 800 000 Ft