53. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Varró nő, 1930-as évek közepe
173

Szőnyi István (1894-1960)

Varró nő, 1930-as évek közepe

Olaj, tempera, vászon, 70,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 9 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 53. árverés, 260. tétel Proveniencia:‣ korábban Szilágyi Sándor gyűjteményében

5

Szőnyi István (1894-1960)

Zebegényi részlet

Kikiáltási ár: 300 000 Ft