69. Tavaszi Aukció
Csók István (1865-1961) Varró sokác lány konyhában, 1910 körül
50

Csók István (1865-1961)

Varró sokác lány konyhában, 1910 körül

Olaj, vászon, 60 x 50,5 cm
Jelezve balra lent: Csók I. B.P.

100

Csók István (1865-1961)

Züzü a kertben, 1935

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft