70. Őszi Aukció
Pekáry István (1905-1981) Vasárnap, 1934
84

Pekáry István (1905-1981)

Vasárnap, 1934

Olaj, vászon, 145 x 79 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 34
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft

52

Pekáry István (1905-1981)

Kisvelence

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft