2. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2020. NOVEMBER)
Méhes László (1944-) Vászon, 1974
111

Méhes László (1944-2022)

Vászon, 1974

Akril, vászon, 90x130 cm
Jelezve balra lent: 1974, Jelezve jobbra lent: Méhes L.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 5 000 000 Ft