50. Jubileumi Aukció
Vaszary János virágcsendélet
169

Váza virággal, 1928 körül

Olaj, papírlemez, 67 x 48,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA ÉS REPRODUKÁLVA:
– BÁV 35. árverés, 271. tétel

KIÁLLÍTVA:
– Vaszary magángyűjteményekben. Virág Judit Galéria, Budapest, 2015. március 28. – április 25. kat. szám nélkül

80

Tengerpart, 1930 körül

Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft
190

Cirkusz

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft