30. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Végtelen, 1900-as évek első fele
42

Végtelen, 1900-as évek első fele

Olaj, vászon, 132x199 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:-Mednyánszky. Magyar Nemzeti Galéria, Szerk: Markója Csilla, Budapest, 2003. október 14. – 2004. február 8. katalógus: 155 (német nyelven külön kötetben)-Ladislav Mednyánszky. Zost. Csilla Markója &ndash

33

Torkolattűz

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
110

Álló csavargó

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
151

Tavaszi séta

Kikiáltási ár: 950 000 Ft
165

Nyírfaliget

Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
176

Téli tájrészlet

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
206

Férfiportré

Kikiáltási ár: 650 000 Ft
230

Tengerszem

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
233

Lövészárok (Trén)

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft