70. Őszi Aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Velence
22

Tibor Ernő (1885-1945)

Velence

Olaj, papírlemez, 64,5 x 95,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft

Feltehetően kiállítva:
¦ Tibor Ernő gyűjteményes kiállítása, Művészház, 1910. október, kat.: 6. (A csatorna Buranoban címmel)