72. Tavaszi aukció
Gimes Lajos Olaszország
28

Gimes Lajos (1886-1945)

Velencei látkép, 1925-1930 között

Olaj, papírlemez, 32,5 x 49 cm
Jelezve jobbra lent: Gimes Venezia
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft