71. Aukció
Szobotka Imre (1890-1961) Vén diófa (Vecchio noce), 1935 körül
166

Szobotka Imre (1890-1961)

Vén diófa (Vecchio noce), 1935 körül

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: Szobotka I.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 8 000 000 Ft