21. aukció
Lotz Károly (1833-1904) Vénusz, 1900 körül
42

Lotz Károly (1833-1904)

Vénusz, 1900 körül

Olaj, vászon, 50x160 cm
Jelezve jobbra fent: Lotz K.
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft

58

Lotz Károly (1833-1904)

Álom

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
175

Lotz Károly (1833-1904)

Női arckép (Lotz Kornélia)

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft