19. aukció
Patkó Károly reneszánsz, akt, Vénusz
55

Patkó Károly (1895-1941)

Vénusz, 1923

Olaj, vászon, 73x103 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 1923
Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft

Kiállítva: XXX. Csoportkiállítás. Aba-Novák Vimos, Feszty Masa és Patkó Károly festõművészek és a XIX. század mestereinek kézrajzai. Ernst Múzeum, 1924. október, katalógus: 51.

31

Patkó Károly (1895-1941)

Ülő férfiakt, 1926

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
133

Patkó Károly (1895-1941)

Felsőbányai részlet, 1925

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
157

Patkó Károly (1895-1941)

Női portré, 1933

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft