58. aukció
Csók István (1865-1961) Verandán, 1907
12

Csók István (1865-1961)

Verandán, 1907

Olaj, vászon, 65x70 cm
Jelezve balra lent: Csók D. 907
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft