43. aukció
Vaszary János Tata villa kert
164

Verandán

Olaj, vászon, 66,5 x 86 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 28 000 000 - 36 000 000 Ft

Proveniencia: korábban a Görgey-család tulajdonában

106

Hárem (Arab jelenet)

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
121

Ébredés

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft