1. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Verőfényes udvar Nagybányán, 1907 körül
88

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Verőfényes udvar Nagybányán, 1907 körül

Olaj, vászon, 100x93 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba Vilmos
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft