40. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Verőfényes udvar Nagybányán, 1908
45

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Verőfényes udvar Nagybányán, 1908

Olaj, vászon, 100x93 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 34 000 000 Ft
Becsérték: 55 000 000 - 75 000 000 Ft

Aukcionálva: •Mű-Terem Galéria 1. árverés, 88. tétel Kiállítva és reprodukálva: •Perlrott-Csaba Vilmos (1880–1955) kiállítás.Mű-Terem Galéria, Budapest, 1998. június 19 – július 4. címlap és 4. oldal •

20

Német kisváros

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
94

Fiúfej, 1907

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft
157

A párizsi Notre-Dame

Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft