44. aukció
Hollósy Simon (1857-1918) Vidám helyőrség (Mulatozó bakák)
31

Hollósy Simon (1857-1918)

Vidám helyőrség (Mulatozó bakák)

Olaj, vászon, 60,5x99,5 cm
Jelezve jobbra lent: Hollósy S. München
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft