72. Tavaszi aukció
Paál László Barbizon finomrealizmus
29

Paál László (1846-1879)

Vihar után (Beileni táj), 1871 körül

Olaj, vászon, 50 x 65,5 cm
Balra lent hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
Becsérték: 26 000 000 - 34 000 000 Ft