46. aukció
Vaszary János Adria Rimini Olaszország tengerpart vihar
154

Viharos Adria (Vihar Rimini felett)

Olaj, vászon, 47,5 x 62,5 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Hátoldalon a Postatakarékpénztár pecsétje
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 25 000 000 Ft

FELTEHETŐEN KIÁLLÍTVA:
– Vaszary János emlékkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria, 1961., 150. tétel

6

Fekvő akt

Kikiáltási ár: 150 000 Ft
12

Adriai fürdőzők

Kikiáltási ár: 380 000 Ft
33

Pesaroi fürdőzők

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
45

Révész Klára arcképe

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
74

Hölgy virágos ruhában

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft
157

Hölgy kalapban

Kikiáltási ár: 480 000 Ft