1. aukció
Scheiber Hugó (1873-1950) Világváros
150

Scheiber Hugó (1873-1950)

Világváros

Olaj, karton, 71x100 cm
Jelezve középen lent: Scheiber H
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

19

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kalapos női portré

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
20

Scheiber Hugó (1873-1950)

A macska

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
21

Scheiber Hugó (1873-1950)

A könyöklő

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
131

Scheiber Hugó (1873-1950)

Barabás Béla portréja

Kikiáltási ár: 380 000 Ft