39. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Villamosmegálló, 1924
162

Réth Alfréd (1884-1966)

Villamosmegálló, 1924

Olaj, vászon, 69x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Reth 1924
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva: •László Vargart 1. árverés, 107. tétel Proveniencia: •Einsatzstab Reichsleiter Rosenberg (Rosenberg birodalmi vezető készenléti csoportja) által lefoglalt alkotás (Párizs, 1940) Reprodukálva: •Cserba

71

Réth Alfréd (1884-1966)

Antibes, 1964

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
126

Réth Alfréd (1884-1966)

Kompozíció

Kikiáltási ár: 650 000 Ft