7. aukció
Munkácsy Mihály (1844-1900) Virágcsendélet, 1885
46

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Virágcsendélet, 1885

Olaj, fa, 65x53 cm
Jelezve balra lent: a la bon amie Bert (sic) Munkácsy 1885
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

153

Munkácsy Mihály (1844-1900)

Fehér ruhás hölgy

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft