60. aukció
Csók István (1865-1961) Virágcsendélet, 1929 körül
46

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet, 1929 körül

Olaj, vászon, 77x93,5 cm
Jelezve balra lent: CSÓK I. B.p.
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

¦ A Munkácsy-Céh II. reprezentatív kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1929. október, katalógus: 55. (reprodukálva a katalógusban)