30. aukció
Vaszary János virágcsendélet
150

Virágcsendélet, 1935

Olaj, vászon, 60 x 80 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
– Vaszary János gyűjteményes kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1935. katalógus: 126.
– Vaszary János gyűjteményes kiállítása. MNG, Budapest, 2007. katalógus: 180.

REPRODUKÁLVA:
– Márjás Viktor: A mai Vaszary. Magyar Művészet, 1935.

144

Strandon

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
167

Pihenő az erdei tisztáson

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft
191

Alassio

Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
245

Virágok fekvő kosárban

Kikiáltási ár: 18 000 000 Ft