Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Domanovszky Endre (1907-1974) Virágcsendélet, 1965
3

Domanovszky Endre (1907-1974)

Virágcsendélet, 1965

Olaj, karton, 89x62 cm
Jelezve jobbra lent: Domanovszky 65