6. aukció
Vaszary János csendélet virágok aktszobor
155

Virágcsendélet aktszoborral, 1909

Olaj, vászon, 75x60 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J. 1909.
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft

88

Akt tengerparton, 1938

Kikiáltási ár: 6 500 000 Ft
163

Mistinguette

Kikiáltási ár: 950 000 Ft