60. aukció
Csók István (1865-1961) Virágcsendélet pihenő nővel, 1936
114

Csók István (1865-1961)

Virágcsendélet pihenő nővel, 1936

Olaj, fa, 81x64,5 cm
Jelezve balra lent: CSÓ K I. B.p. 1936
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

¦ Pesti Hírlap Képes Vasárnapja, 1938/7. február 13., hátsó borító