54. aukció
Skuteczky Döme (1850-1921) Virágfűzéres kislány, 1878
205

Skuteczky Döme (1850-1921)

Virágfűzéres kislány, 1878

Olaj, vászon faroston, 60,5x42,5 cm
Jelezve jobbra lent: Dom Skutezkij. Sta H ….. 1878
Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva: ‣ 19. Century European Paintings. Sotheby’s, New York, 1979. január 26. katalógus: 24. (A girland of flowers címmel)