49. aukció
Ferenczy Károly (1862-1917) Virágok parasztkorsóban, 1911
163

Ferenczy Károly (1862-1917)

Virágok parasztkorsóban, 1911

Olaj, vászon, 81,5x81,5 cm
Jelezve jobbra fent: Ferenczy Károly 1911
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: 319. •In.: Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítás. Szerk.: Boros Judit – Plesznivy Edit, Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 2011. november 30. – 2012. május 27. OEUVRE-JEGYZÉK: 297. •In.: Gen