49. aukció
Vaszary János virágcsendélet
92

Virágok vázákban, 1935 körül

Olaj, vászon, 86,5 x 76,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 55 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: Vaszary magángyűjteményekben. Virág Judit Galéria, Budapest, 2015. március 28. – április 25. kat. szám nélkül

19

Rapallo, 1934

Kikiáltási ár: 350 000 Ft
25

Tihanyi csúcshegy, 1926

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
26

Buddha

Kikiáltási ár: 110 000 Ft
121

Fekete kalapos hölgy

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
133

Siófoki kikötő

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
143

Alassio, 1933

Kikiáltási ár: 190 000 Ft
166

Tanulmány

Kikiáltási ár: 70 000 Ft