2. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Virágot szedő nők (Nők erdőben), 1915
109

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Virágot szedő nők (Nők erdőben), 1915

Olaj, lemezpapír, 23,5x44 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai 98
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft

Védett

86

Ostende-i plage

Kikiáltási ár: 150 000 Ft