58. aukció
Joachim Ferenc (Csejtei) (1882-1964) Vitorláskikötő, 1913 körül
58

Joachim Ferenc (Csejtei) (1882-1964)

Vitorláskikötő, 1913 körül

Olaj, vászon, 59,5x46 cm
Jelezve balra lent: Joachim
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft