52. aukció
Egry József (1883-1951) Vízbenéző, 1930
66

Egry József (1883-1951)

Vízbenéző, 1930

Olaj, papírlemez, 59x77 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Badacsony 930.
Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft

Proveniencia: – letét a Magyar Nemzeti Galériában. Lt. szám: LU 2008.04 Reprodukálva: – Láncz Sándor: Egry József. Gondolat Kiadó (második kiadás), Budapest, 1994. 86. oldal

6

Egry József (1883-1951)

Hajósok, 1916

Kikiáltási ár: 280 000 Ft
44

Egry József (1883-1951)

Munka után, 1911 körül

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
133

Egry József (1883-1951)

Svábhegyi részlet

Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
205

Egry József (1883-1951)

Halász

Kikiáltási ár: 280 000 Ft