9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Nagy Gábor (1949) Víziember I., 1980
36

Nagy Gábor (1949)

Víziember I., 1980

Olaj, farost, 26 x 33 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Gábor 1980
Jelezve hátoldalon: Víziember I.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 480 000 Ft