6. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Vízimalom, 1877-1882 között
22

Mészöly Géza (1844-1887)

Vízimalom, 1877-1882 között

Olaj, fa, 31x25,5 cm
Jelezve balra lent: M.G.
Kikiáltási ár: 550 000 Ft