55. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Vízpart alkonyatkor
52

Vízpart alkonyatkor

Olaj, vászon, 60,5x76 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 20 000 000 Ft

12

Felvidéki templom

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
32

Pályaudvaron

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
48

Kertrészlet

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
51

Tátrai tájkép

Kikiáltási ár: 440 000 Ft
74

Férfiportré

Kikiáltási ár: 400 000 Ft
76

Vonuló trén

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
79

Tátrai hegyek

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
118

Katonák

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
223

Holdfényes táj

Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft